طراحی سایت تعمیرگاه خودرو

طراحی سایت خدمات خودرو

سایت Otoklin یک سایت خدمات خودرو است. در طراحی سایت تعمیرات خودرو از طراحی رسپانسیو یا واکنش گرا استفاده شده است که باعث می شود وب سایت شما در تمامی دستگاه ها مثل تلفن همراه، تبلت، لپتاپ، کامپیوتر های رومیزی و کلیه نمایشگرها، نمایش حرفه ای و چشم نوازی داشته باشد.

در ساخت سایت تعمیر خودرو صفحاتی نظیر:

  1. صفحه اصلی
  2. صفحه درباره ما
  3. صفحه معرفی خدمات
  4. صفحه قیمت خدمات
  5. صفحه گواهی ها و مجوزها
  6. بخش خبرنامه یا وبلاگ
  7. قالب زیبا برای نوشته های شما در بخش خبرنامه
  8. صفحه ارتباط با ما (معرفی راه های ارتباطی)
  9. صفحه 404
  10. و صفحه آرشیو پست ها

در نظر گرفته شده اند که به معرفی هرچه بهتر کسب و کارشما می پردازند. این وب سایت طراحی زیبا و چشم گیری دارد و با مشاهده آن به این موضوع پی خواهید برد. 

 

سایتی که برای شما طراحی می شود، کاملا فارسی و راست چین شده می باشد!

هزینه طراحی سایت تعمیرات خودرو: 1 میلیون و 900 هزار تومان

طراحی سایت خدمات خودرو
ساخت سایت تعمیرات خودرو

معرفی بخش های مختلف سایت تعمیرات خودرو

در ادامه بخش های مختلف این سایت برای شما تشریح داده می شود:

1. هدر سایت

در این قسمت بخش های اصلی سایت مثل راه های ارتباطی و خدمات وبلاگ و … قرار گرفته اند. همچنین علاوه بر لوگوی سایت، در سمت راست تلفن تماس به صورت لینک خودکار قرار گرفته است تا کاربر هر زمان که احساس کرد، اقدام به برقراری تماس کند. علاوه بر این، یک مگا منوی کشویی که قرار گرفته که در آن گالری عکس ها، خدمات تعمیرگاه شما، راه های ارتباطی، شماره تلفن و شبکه های اجتماعی قرار گرفته است. 

2. بخش پایینی یا فوتر سایت

این قسمت هم علاوه بر راه های ارتباطی، لینک های مفید و بخش های مهم سایت شما قرار گرفته اند که تجربه کاربری خوبی به کاربران سایت شما ارائه می کند.

3. صفحه اصلی 

در ابتدای این صفحه یک اسلایدر از عکس های متحرک قرار گرفته که در کنار آن معرفی تعمیرگاه شما صورت می گیرد. همچنین یک دکمه هم قرار داده شده است تا کاربر در صورت تمایل خدمات شما را سفارش دهد یا با شما تماس بگیرد. در ادامه هم بخش هایی قرار گرفته اند که خدمات شما را به صورت کامل به کاربر معرفی می کنند و در کنار هر کدام دکمه سفارش قرار گرفته است.

در بخش بعدی سوالات متداول و لیست قیمت خدمات شما قرار می گیرد. البته تمامی این بخش ها قابل ویرایش بوده و می توان محتوای دلخواه شما را  در آن قرار داد. در ادامه هم بخشی برای معرفی مدیریت مجموعه در نظر گرفته شده است.

در بخش بعدی یک پخش کننده ویدیو قرار دارد که ویدئوی معرفی تعمیرگاه شما در آن قرار می گیرد. در قسمت بعدی آن معرفی مقالات قرار داشته و بعد از آن یک فرم رزرو نوبت و خدمات قرار دارد که کاربران با پر کردن آن، اطلاعاتی را برای شما می فرستند.

ابزارهای نصب شده در سایت:

در روند طراحی سایت تعمیرگاه خودرو از جدید ترین ابزارها استفاده شده است که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

ابزار سئو رنک مث ( یا در صورت تمایل یوست سئو)

این دو ابزار، محبوب ترین و قوی ترین ابزارهای سئو در زمینه سئو سایت هستند که به صورت پیش فرض در سایت نصب شده اند تا شما بتوانید سئو سایت قوی داشته باشید.

ابزار امنیتی وردفنس 

این ماژول امنیت سایت شما را افزایش می دهد و در حال حاضر جزو یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین افزونه های امنیتی به شمار می رود.

ابزار طراحی المنتور پرو

این افزونه شما را قادر می سازد تا به راحتی در صفحات خود تغییرات ایجاد کنید و طرح های جدیدی خلق کنید.

ابزار افزایش سرعت سایت لایت اسپید

این ماژول برای افزایش سرعت سایت (به خصوص کاربران موبایل و تبلت) به کار می رود و با ایجاد سیستم کشینگ، تجربه بهتری را برای کاربر فراهم می کند. همچنین از سال 2015 به بعد گوگل سرعت سایت برای گوشی همراه را یکی از عامل های موفقیت سئو معرفی کرده است.

سایتی که برای شما طراحی می شود، کاملا فارسی و راست چین شده می باشد!

معرفی بخش های مختلف سایت

برای مشاهده نمونه کار طراحی سایت خدمات خودرو وارد سایت شوید تا دکمه را مشاهده کنید. 

بله. شما می توانید بخش های مختلف سایت و طراحی آن ها را مشاهده کنید. در ساخت سایت تعمیر گاه حودرو از جدید ترین ابزارها و دیزاین روز دنیا استفاده شده است.

در روند ساخت سایت تعمیرگاه خودرو از ابزار سئو رنک مث پرو و ابزار امنیتی وردفنس استفاده شده است. همچنین ابزار افزایش سرعت لایت اسپید Light Speed نیز در سایت نصب شده است.